درباره ما آریاکوشاپادرا

آریاکوشاپادرا

از پیدایش نیاز بشر به مهار آتش تا کنون، صدها نوع تجهیز آتش نشانی در دنیا تولید شده و کاربرد یافته اند. برخی از آنها به تدریج با اشراف بیشتر طراحان در نتیجه ی پیشرفت های علمی و تکنولوژی، به کلی منسوخ و توسط تجهیزات جدیدتر جایگزین شده اند. برخی دیگر تغییر یافته و به طور مداوم در حال بهبود و تکامل هستند. موسسات ناظر و مولف نیز، همگام با این تغییرات نقش تدوین و بروزرسانی الزامات، روش­های آزمون و شبیه سازی عملکرد این تجهیزات را به عهده گرفته اند. آزمایشگاه های کنترل کیفیت بر مبنای الزامات تدوین شده، تجهیزات باکیفیت را از تجهیزات نامطمئن سرند می نمایند و مسیر کیفی تولیدکنندگان را برای خلق محصولات ایمن هموار می سازند.

ورای جان عزیز، انسان شهری امروزی بی شائبه تلاش می­ کند تا اندوخته ای از آرامش برای خود و خانواده اش فراهم آورد و آزمون هر آزموده ای که این آرامش را به خطر بیاندازد از عقل سلیم به دور است. فضاهای آپارتمانی بسیار نزدیک به هم در کلانشهرهای کشور، مراکز خرید عظیم که جمعیت کثیری را در خود جای می­دهند و محیط های وسیع صنعتی با پرسنل متعدد، هر ساعت به ما یادآور می­شوند که بی­توجهی به خطرات ناشی از آتش چه فجایع غیر قابل جبرانی را رقم خواهد زد و هر گونه قصور از اجرای یک نظام هدفمند به منظور پیشگیری و مقابله با حریق های احتمالی چه آثار وحشتناکی به بار خواهد آورد.

 

در سال های اخیر، با تلاش و کوشش صنعتگران دلسوز این مرز و بوم، بسیاری از تجهیزات آتش نشانی و اطفای حریق در داخل کشور تولید و بومی سازی شده اند.همچنین با تلاش سازمان آتش نشانی،سازمان ملی استاندارد و بسیاری از متخصصان و کارشناسان این عرصه، قوانین و استانداردهای جامع و مدونی ایجاد گردیده و آزمایشگاه های مکانیک، شیمی و… به یاری صنعت آتش نشانی آمده اند تا تولیدات یاد شده به حداقل های کیفیت در ابعاد ملی دست یابند.

با این وجود، نیاز کشور به یک مرکز آزمون، آموزش و پژوهش تجهیزات آتش نشانی در بخش خصوصی که با شناخت ارتقای سطح کیفی این صنعت، تا سطوح بین المللی گام بردارد، دغدغه اصلی موسسین شرکت آریاکوشاپادرا بود.

 

پادرا، مأمن مشترک تولیدکنندگان و نهادهای نظارت

شرکت آریاکوشاپادرا

شرکت آریاکوشاپادرا، با هدف ارتقای سطح علمی و فنی تولیدکنندگان تجهیزات آتش نشانی، استانداردسازی تجهیزات تولید داخل و کیفیت سنجی اقلام وارداتی، در سال 1397 تاسیس گردید.

اعتقاد راسخ به رعایت استانداردهای بین المللی و لازمه وجود نهادهای نظارت به منظور پایش مدام کیفیت تولیدکنندگان از یکسو و رفع نیازهای علمی و فنی تولیدکنندگان، درک دغدغه های آنها و محدودیت های پیش روی یک واحد تولیدی در مسیر تولید محصولات ایمن و باکیفیت از سوی دیگر، موجب شد نهال شرکت فنی، مهندسی، آزمایشگاهی و آموزشی آریاکوشاپادرا به عنوان یک پایگاه علمی، آموزشی و پژوهشی کاشته شده و به سرعت رشد نماید.

در اساسنامه این شرکت که بر پایه تجربه و دانش دهه ها فعالیت در عرصه آتش نشانی و تولید بنا گردیده است، تمرکز بر آموزش، تحقیق و توسعه، تالیف، تدوین، آزمون و در نهایت حمایت های علمی و فنی از تولیدکنندگان تجهیزات آتش نشانی، مبنای عمل قرار گرفته و خدمات جامع شرکت آریاکوشاپادرا در چارچوب موارد یاد شده تعریف می­گردد.

در گام های اولیه، دپارتمان های تخصصی با  محوریت تجهیزات آتش نشانی، ایمنی و اطفای حریق، ایجاد شدند و با استقبال فعالان و کارشناسان این عرصه، در مدت زمان کوتاه به نتایج قابل توجهی نیز دست یافتند. هم اکنون، مجموعه آریاکوشاپادرا، به پشتوانه ی چشم انداز روشن رشد و شکوفایی صنعت آتش نشانی و ارتقای سطح ایمنی جامعه، پروژه های بسیاری را در حوزه های مختلف آغاز نموده و با پشتکار و تعهد در این مسیر، گام های بزرگی را برداشته است.

ما بر این باوریم که دستیابی به اهداف والای انسانی، تنها با مشارکت کلیه انسان های متعهد و مسئول ممکن است و در راستای استقرار ایمنی برای همه مردم ایران، دست کلیه مدیران، کارشناسان، متخصصان و فعالان این عرصه را می فشاریم.

دپارتمان های اصلی آریاکوشاپادرا

 

  • آزمایشگاه تخصصی؛ دارای گواهینامه ISO/IEC 17025 از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران (NACI) و آزمایشگاه همکار اداره استاندارد تهران
  • واحد آموزش؛ همکاری با نهادها، دانشگاه ها و مراکز آموزشی معتبر و برگزاری دوره های آموزشی متنوع علمی، فنی و کاربردی در رده های مختلف عمومی و تخصصی
  • واحد تحقیق و توسعه؛ با در اختیار داشتن کارشناسان زبده این عرصه به منظور ارائه خدمات مشاوره و مشارکت در زمینه توسعه محصولات و کلیه پروژه های فنی-مهندسی
  • مشارکت در تدوین استانداردهای ملی، پایش و پیاده سازی استانداردهای بین المللی، تالیف کتب، مقالات، جزوات و دستورالعمل های علمی و کاربردی حوزه ایمنی و آتش نشانی

گواهینامه ها

©2022 UX Themes

Terms Privacy Cookies
آریاکوشاپدارا
شرکت آریاکوشاپادرا با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی به تولیدکنندگان تجهیزات آتش نشانی از سال 1397 فعالیت خود را آغاز کرده است و در حال حاضر با پرسنل مجرب و متخصص در زمینه خدمات فنی مهندسی, آزمون و آموزش آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد.

لینک‌ها

خدمات ما

  •  واحد آزمایشگاه 
  • واحد آموزش 
  • واحد تحقیق و توسعه 
  • واحد طراحی و ساخت

راه های ارتباط با ما

تهران، جاده آبعلی، جاجرود، سعیدآباد، خ جاجرود (گلستان)، پلاک 17

©2022 UX Themes

Terms Privacy Cookies

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به آریاکوشاپادرا بوده و بازنشر محتوا با ذکر منبع بلامانع است