خدمات آریاکوشاپادرا

 

دپارتمان‌های تخصصی شرکت آریاکوشاپادرا در زمینه‌های زیر آماده  ارائه خدمات تخصصی در حوزه آتش نشانی هستند:

 

واحد تحقیق و توسعه

آریاکوشاپادرا با تکیه بر دانش کارشناسان مسلط به طراحی و ساخت تجهیزات، در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات آزمایشگاهی اطفای حریق بر اساس آخرین ورژن استانداردهای بین المللی به آزمایشگاه ها و واحدهای تولیدی خدمات ارائه می دهد. مهندسان این مجموعه با یافتن استانداردهای مرتبط با محصول و امکان سنجی انجام آن استانداردها در کشور تجهیزی مناسب برای تست یک محصول مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی و قابل عرضه به بازار، طراحی میکنند.

واحد تحقیق و توسعه

واحد آزمایشگاه

کلیه خدمات آزمایشگاهی شرکت آریاکوشاپادرا، در آزمایشگاه مجهز این شرکت انجام می‌پذیرد. این آزمایشگاه دارای مجوز رسمی از مرکز ملی تایید صلاحیت (بر اساس استاندارد 17025 ISO/IEC) و همچنین دارای تاییدیه اداره استاندارد استان تهران به عنوان آزمایشگاه همکار جهت ارائه خدمات تخصصی در زمینه آزمون‌های سامانه های شیلنگ آتش نشانی (براساس استاندارد BSEN 694-1 و INSO 22157-1 ) می‌باشد.

خدمات آزمایشگاهی

واحد آموزشی

آریاکوشاپادرا با برگزاری دوره های آموزشی متنوع در حوزه اطفای حریق، گامی موثر در جهت بالابردن سطح آگاهی جامعه برداشته است. این مجموعه با همکاری سازمان آتش نشانی، دانشگاه علمی کاربردی آتش نشانی و دیگر مراکز علمی معتبر، سمینارها و کارگاه­های تخصصی و هم­چنین دوره­های کاربردی عمومی را با بهره گیری از اساتید مجرب حوزه اعلام و اطفای حریق برگزار می­کند.

خدمات آموزشی

واحد طراحی و ساخت

خدمات طراحی و ساخت: آریاکوشاپادرا با بهره گیری از تجربه و دانش علمی طراحان و مهندسان، آماده ارائه هرگونه خدمات فنی، مهندسی و مشاوره‌ای به صورت تخصصی در زمینه تحقیق و توسعه محصولات اطفای حریق به تولیدکنندگان این صنعت می‌باشد. هدف این مجموعه ارتقای سطح علمی و فنی تولیدکنندگان تجهیزات آتش نشانی جهت تولید محصولات نوین و هم­چنین ارتقای سطح کیفی محصولات موجود است.

خدمات طراحی و ساخت

©2022 UX Themes

Terms Privacy Cookies
آریاکوشاپدارا
شرکت آریاکوشاپادرا با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی به تولیدکنندگان تجهیزات آتش نشانی از سال 1397 فعالیت خود را آغاز کرده است و در حال حاضر با پرسنل مجرب و متخصص در زمینه خدمات فنی مهندسی, آزمون و آموزش آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد.

لینک‌ها

خدمات ما

  •  واحد آزمایشگاه 
  • واحد آموزش 
  • واحد تحقیق و توسعه 
  • واحد طراحی و ساخت

راه های ارتباط با ما

تهران، جاده آبعلی، جاجرود، سعیدآباد، خ جاجرود (گلستان)، پلاک 17

©2022 UX Themes

Terms Privacy Cookies

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به آریاکوشاپادرا بوده و بازنشر محتوا با ذکر منبع بلامانع است